Naujienos      Apie mus      Коntaktai      Lojalumo programa      
Dailiojo čiuožimo batai Risport Electra Light. Sudėtis: mikrofibra Plotis C Kietumo koeficientas 45 Dydžiai 210-305 / 180-290 Spalva balta/juoda Naujas profesionalus modelis, skirtas vidutiniam čiuožimo lygiui. Bato viršus pagamintas iš spec. sintetines medžiagos (mikrofibros), o vidinė liežuvio ir užkulnio dalis iš ultra minkšto audinio(Ultra Padded). Šis modelis pasižymi nauja "Softer Lacing zone technolologija", kuri suteikia efektingą ir greitą bato suvarstymą. Galinėje bato dalyje yra specialus sutvirtinimai, padidinantis bato kietumą. Patobulintas bato profilis labiau atitinka tikrąją kojos anatomiją, suteikdamas dar didesnį patogumą. Batai yra pagaminti iš ultra lengvų medžiagų: palengvintas odinis padas, o kulnas pagamintas iš plastiko ir aptrauktas oda. Šis modelis yra termoformuojamas. Geresnei oro cirkuliacijai bate naudojama nauja technologija "Air flow system". attachEvent('onkeyup', navthrough);} Risport ELECTRA LIGHT

Risport ELECTRA LIGHT

165 еurų

Dailiojo čiuožimo batai Risport Electra Light.
Sudėtis: mikrofibra
Plotis C
Kietumo koeficientas 45
Dydžiai 210-305 / 180-290
Spalva balta/juoda

Naujas profesionalus modelis, skirtas vidutiniam čiuožimo lygiui.
Bato viršus pagamintas iš spec. sintetines medžiagos (mikrofibros), o vidinė liežuvio ir užkulnio dalis iš ultra minkšto audinio(Ultra Padded).
Šis modelis pasižymi nauja "Softer Lacing zone technolologija", kuri suteikia efektingą ir greitą bato suvarstymą.
Galinėje bato dalyje yra specialus sutvirtinimai, padidinantis bato kietumą.
Patobulintas bato profilis labiau atitinka tikrąją kojos anatomiją, suteikdamas dar didesnį patogumą.
Batai yra pagaminti iš ultra lengvų medžiagų: palengvintas odinis padas, o kulnas pagamintas iš plastiko ir aptrauktas oda.
Šis modelis yra termoformuojamas.
Geresnei oro cirkuliacijai bate naudojama nauja technologija "Air flow system".Risport ELECTRA LIGHT
Risport ELECTRA LIGHT
Risport ELECTRA LIGHT
Risport ELECTRA LIGHT

  

Visit our Shops
Icestar Tallinn
Icestar Nord
Dancestar Tallinn
Icestar Kaunas

Watch ICESTAR Channel

         Product Categories                  Figureskatesbootsblades
          jacketsvestpantspolo's,  
          topsskirtsglovesheadbands
          bladeguards, bootcovers
          boot carefoot care
          skatingbagstights4gym

      

Web development aara.ee

Risport ELECTRA LIGHT

Risport ELECTRA LIGHT

function navthrough(eb){if (typeof window event == 'undefined'){var in_inp = eb Dailiojo čiuožimo batai Risport Electra Light.Sudėtis: mikrofibraPlotis CKietumo koeficientas 45Dydžiai 210-305 / 180-290Spalva balta/juodaNaujas profesionalus modelis, skirtas vidutiniam čiuožimo lygiui. Bato viršus pagamintas iš spec. sintetines medžiagos (mikrofibros), o vidinė liežuvio ir užkulnio dalis iš ultra minkšto audinio(Ultra Padded).Šis modelis pasižymi nauja "Softer Lacing zone technolologija", kuri suteikia efektingą ir greitą bato suvarstymą.Galinėje bato dalyje yra specialus sutvirtinimai, padidinantis bato kietumą.Patobulintas bato profilis labiau atitinka tikrąją kojos anatomiją, suteikdamas dar didesnį patogumą.Batai yra pagaminti iš ultra lengvų medžiagų: palengvintas odinis padas, o kulnas pagamintas iš plastiko ir aptrauktas oda.Šis modelis yra termoformuojamas.Geresnei oro cirkuliacijai bate naudojama nauja technologija "Air flow system".

Risport ELECTRA LIGHT

www.icestar.ee copyright © all rights 2018 Icestar »